בלוג עיצוב גרפי

28/1/2016

לקוחות רבים שואלים אותי איזו מערכת הכי טובה לבניית האתרים. התשובה אינה חד משמעית, משום שלכל בעל אתר יש את הצרכים הייחודיים שלו, ואין מערכת אחת שעונה על הצרכים של כולם. בכדי לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם, ערכתי השוואה המפרטת את היתרונות והחסרונות של שתי מ...

3/11/2015

ניהול המותג שלכם ברשתות החברתיות הוא משימה שדורשת זמן והתמדה. המטרה של ניהול מותג ברשת היא להגיע לכמה שיותר אנשים באופן שיציג את המותג שלכם בצורה טובה ביותר.  להלן 10 טיפים שיעזרו לכם לשפר את הנוכחות של המותג שלכם ברשת באופן שיגרום לאנשים להתחבר ולהתעניין במותג. 

    ...

5/10/2015

מהו מיתוג?

מיתוג הוא הזהות הויזואלית של העסק שלכם. למיתוג יש מספר תפקידים בקידום העסק כולל העברת מסרים שיווקיים ויצירת מותג זכיר ומזמין. באמצעות שפה עיצובית אחידה, ניתן להעביר ללקוחות פוטנציאליים מסר משמעותי לגבי העסק והערכים שעליו הוא מושתת. הבסיס לכל מיתוג הוא הלוגו,...

20/8/2015

מאז כניסת רשת האינטרנט לעולם המודרני, נדמה כי האמצעי העיקרי של עולם הפרסום והשיווק, הלא הוא הדפוס, החל לאבד מכוחו. אך סברה זו אינה נכונה מפני שמוצרי דפוס שינו את אופיים וכיום הם מעניקים שירות לקמפיין, באופן שאתר אינטרנט או רשת חברתית לא מצליחים. שירות זה הוא למעשה עיקר...

11/6/2015

"אם אתה לא שם אתה לא קיים" – זוכרים את הפרסומת הנהדרת הזאת של דפי זהב? היום נראה לנו מגוחך לחשוב שהנראות של עסק הייתה תלויה בכרך כבד ועב כרס, אבל לפני כשני עשורים זה היה הסטנדרט של כל עסק שמכבד את העצמו.

 

מאז עברו הרבה מים בכינרת והתקדמנו לתחום הדיגיטלי. כל בעל עסק מתחי...

29/4/2015

יש לכם אתר, או שאתם בדיוק מתכוננים להקים אתר חדש לעסק שלכם. רגע לפני שאתם צוללים לעיצוב, ולבחירת התמונות, בואו נדבר על המושג  "חווית המשתמש", ועל איך הוא משפיע על התוצאות שתקבלו מהאתר.

 

 

אז מהי "חווית משתמש"?

הפעם הראשונה שהלקוח נכנס לאתר שלכם, מזכירה קצת דייט ראשון או ר...

31/3/2015

כאשר אנו בוחרים שימוש בצבע למותג שלנו,כדאי להתייחס למשמעות החיובית והשלילית של הצבעים בהקשרים תרבותיים של קהל היעד שלנו. ככל שקהל היעד שלנו כולל יותר תרבויות, כך יהיה קשה יותר להעביר מסרים חד משמעיים באמצעות צבעים, זאת משום שלכל צבע ישנן משמעויות שונות ולעיתים הפוכות ב...

1/2/2015

אתר האינטרנט של העסק הוא כרטיס הביקור שלנו למפגש עם לקוחות. המראה והאוירה של האתר שלנו יוצרים רושם ראשוני בקרב לקוחות פוטנציאליים, והם מגבשים דיעה על העסק שלנו הרבה לפני שהם לומדים על השירותים שאנו מעניקים.

 

בבואנו לעצב אתר אינטרנט חשוב לנו שהאתר ישקף את הערכים והמסרים...

21/12/2014

עיצוב אתרים מתעדכן כל הזמן בהתאם לטרנדים משתנים. כשאתם מבקשים לעצב אתר אינטרנט לעסק שלכם, חשוב שהעיצוב שתבחרו ישרת את המטרות שלכם וייתן רושם מקצועי למבקרים באתר. לכן חשוב להתעדכן במגמות החדשות לקראת עיצוב האתר שלכם. ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים לעיצוב האתר שלכם.

 

1. ע...

11/11/2014

מאמר אחרון בסדרה

 

זהו המאמר האחרון בסדרה "לוגיקה של לוגו" ובו אני רוצה לשים דגש על עוד מספר מרכיבים חשובים בעיצוב הלוגו לפני שאנו יוצאים איתו לדרך. במאמרים הקודמים דיברתי על לוגו כנגזרת של מספר פרמטרים:

  • הרעיון המרכזי מאחורי הלוגו

  • אלמנטים פשוטים

  • צבע

  • גופ...

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

+1-650-772-9076

  • White LinkedIn Icon
  • facebook