למה כדאי להעלות סרטונים לאתר?

"אם אתה לא שם אתה לא קיים" – זוכרים את הפרסומת הנהדרת הזאת של דפי זהב? היום נראה לנו מגוחך לחשוב שהנראות של עסק הייתה תלויה בכרך כבד ועב כרס, אבל לפני כשני עשורים זה היה הסטנדרט של כל עסק שמכבד את העצמו.

מאז עברו הרבה מים בכינרת והתקדמנו לתחום הדיגיטלי. כל בעל עסק מתחיל יודע שהקמת אתר היא הכרחית להעלאת מודעות ושיפור המכירות בעסק. אבל בניגוד לדפי זהב, זה קצת יותר מסובך והרבה יותר דינמי.

היום כבר לא מספיק שיהיה לנו אתר, אלא הוא אמור להיות בנוי בצורה נכונה בכדי שיניע את הלקוחות שלנו לפעולה. בנוסף, חשוב שהאתר יעוצב בטוב טעם כדי להעביר את המסר השיווקי שלנו. אך גם זה לא מספיק. אם נרצה שלקוחות פוטנציאליים ימצאו את האתר שלנו בקלות אנו חייבים למצוא את דרכנו אל תודעתם של מנועי החיפוש.

חלק גדול מהאלמנטים שתורמים לקידום האתר שלכם במנועי החיפוש אינו ויזואלי, לדוגמא:

  • בנייה נכונה של האתר מבחינה טכנולוגית

  • כתיבת תכנים איכותיים ומילות מפתח מדויקות

  • וכמובן חיבור לרשתות החברתיות.

כל אלה אינם נראים לעין אך משפיעים מאוד על הסיכוי שימצאו אתכם ברשת.

המאמר הנוכחי מדבר על דרך יצירתית ומהנה לקדם את האתר שלכם – שילוב סרטונים באתר.

כולנו יודעים שחשוב מאוד לעדכן תכנים באתר ולכתוב טקסטים איכותיים, אך כמו כל דבר בעולם הדיגיטלי הדברים ממשיכים להשתנות ולהתפתח. בנוסף לחומרים כתובים, מומלץ מאוד להעלות סרטונים לאתר שלכם. הסרטונים יכולים לכלול הסבר על השירותים או המוצרים שלכם, להעביר מסר שיווקי חשוב, או להעשיר את חווית הגולשים בדרך מהנה.

אני יכולה לדמיין את כל בעלי העסקים הקטנים שכבר מגלגלים עיניים ולא יודעים איך ומתי יוכלו להוסיף עוד משימות לימים העמוסים ממילא. לכן, כתבתי כמה הסברים פשוטים וקצרים לגבי חשיבות השימוש בסרטונים באתר שלכם.

מידע מהיר ונגיש

בעולם של ימינו אין לאנשים סבלנות להמתין למידע. כולם רוצים הכל כאן ועכשיו. השימוש בסרטונים מאפשר לנו להעביר לגולשים מידע בדרך מהירה. ישנו סיכוי גבוה יותר שלקוחות יצפו בסרטון קצר מאשר שיקראו טקסט ארוך.

העברת מידע באופן חוויתי

סרטונים מאפשרים לנו להעביר בשניות ספורות מסרים ממוקדים באופן יצירתי ומהנה. את כל מה שכתבתי במאמר הזה יכולתי להציג בסרטון שאורכו פחות מדקה. לדוגמא: צפו בסרטון שהכנתי עבור אחד האתרים שלי. מומלץ ורצוי לגבות את הסרטונים גם בטקסט כתוב כפי שמופיע כאן.

זמן שהייה ארוך יותר באתר

צפייה בסרטון גורם לאנשים להישאר באתר שלכם לזמן ממושך יותר. העלאת זמן הגלישה באתר שלכם משפרת את חשיפת כל התכנים באתר ומעלה את הסיכוי שהאתר שלכם יעלה בחיפושים בגוגל.


הרשמו חינם לקבלת עדכונים

פוסטים אחרונים

+1-650-772-9076

  • White LinkedIn Icon
  • facebook