האם הדפוס עדיין רלוונטי בעולם הפרסום והשיווק של ימינו?

מאז כניסת רשת האינטרנט לעולם המודרני, נדמה כי האמצעי העיקרי של עולם הפרסום והשיווק, הלא הוא הדפוס, החל לאבד מכוחו. אך סברה זו אינה נכונה מפני שמוצרי דפוס שינו את אופיים וכיום הם מעניקים שירות לקמפיין, באופן שאתר אינטרנט או רשת חברתית לא מצליחים. שירות זה הוא למעשה עיקרון הקיימות והעובדה כי מוצרי דפוס כמו פליירים, כרטיסי ביקור, קטלוגים וכדומה, הם מוצרים מוחשיים שניתן לשאת אותם ממקום למקום ולהעבירם מיד ליד. כמו כן, מוצרי דפוס מכילים בתוכם אלמנט אישי יותר, אשר לוקה בחסר כאשר מדובר במדיה הדיגיטלית.


בסטודיו "חגית סגל עיצוב ומיתוג גרפי" מודעים היטב לסוגיה זו וממנפים את הערכים הייחודיים של הדפוס לצרכי המיתוג ובאופן שישקף את חזון העסק שלכם. בסטודיו דואגים כי העיצוב והמיתוג של הדפוס והמדיה הדיגיטלית, יתקשרו ביניהם בצורה הרמונית, אך כל אחד יהיה בעל ייחודיות משלו. עיצוב לדפוס כולל כרטיסי ביקור, פליירים, קטלוגים, דוחות פעילות וחומרים נוספים, המסייעים לשיווק ומיתוג העסק שלכם:


כרטיסי ביקור: נחשבים לאמצעי יעיל עבור שמירת העסק שלכם בזיכרונו של הלקוח, מפני שהם נמצאים בארנקו והוא נחשף אליהם מידי יום. על כן, העיצוב והמיתוג של כרטיס הביקור הוא בעל חשיבות רבה ויש להשתמש בנתונים אלו כדי להעצים את היכולות הפוטנציאליות והשיווקיות של כרטיס הביקור.

פליירים: הפצתם נחשבת לדרך עתיקה ויעילה להפצה ופרסום העסק שלכם או אירועים בתחומו. עיצוב הפלייר שונה במהותו מעיצוב של כרטיס ביקור, מפני שבפלייר נעשה שימוש זמני וסגנונו יעוצב בהתאם. ישנה חשיבות רבה לעצב את הפלייר בצורה שתמשוך את העין ובמקביל תשמור על סגנון העיצוב של הקמפיין בכללותו.

קטלוגים: מוצר חשוב מאוד אשר מעניק ללקוחות שלכם את האפשרות להיחשף למוצרים של העסק, בין אם מדובר באוכל, קוסמטיקה, אופנה או ריהוט. לכן, הויזואליות של הקטלוג צריכה להיות ברמה גבוהה מאוד ובו זמנית לשרת את צרכי הקמפיין.

החומרים המודפסים עוזרים ללקוחות פוטנציאליים ללמוד על השירותים או המוצרים שאתם מציעים. בעזרת עיצוב נכון ניתן יהיה להעביר מסרים רבים באופן שאינו מילולי, אך להשאיר רושם וליצור עניין.


לפרטים נוספים על עיצוב לדפוס צרו קשר עם סטודיו חגית סגל 054-9149355


הרשמו חינם לקבלת עדכונים

פוסטים אחרונים

+1-650-772-9076

  • White LinkedIn Icon
  • facebook