איך יוצרים מיתוג מנצח?

מהו מיתוג?

מיתוג הוא הזהות הויזואלית של העסק שלכם. למיתוג יש מספר תפקידים בקידום העסק כולל העברת מסרים שיווקיים ויצירת מותג זכיר ומזמין. באמצעות שפה עיצובית אחידה, ניתן להעביר ללקוחות פוטנציאליים מסר משמעותי לגבי העסק והערכים שעליו הוא מושתת. הבסיס לכל מיתוג הוא הלוגו, שממנו נגזרים אלמנטים נוספים היוצרים את החזות הכוללת שלכם.

מיתוג כולל חומרים אינטרנטיים כמו אתר, דפי נחיתה ובאנרים וחומרים לדפוס כמו פליירים, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים ומעטפות ועוד. מיתוג נכון מסייע ללקוחות קיימים ופוטנציאליים לזכור מי אתם גם מבלי שיהיה עליהם לקרוא טקסטים ארוכים. ניתן לזהות אתכם באמצעות צורות גרפיות, צבעים ושילובים של אלמנטים שונים המתאימים לסוג השירותים או המוצרים שאתם מציעים.

איך יוצרים מיתוג מנצח?

העיצוב הגרפי הוא האמצעי להבליט את הייחודיות של העסק מיתוג עסקים חדשים או עסקים שרוצים לעבור מיתוג מחדש, בנוי מדרך שמשלבת פן מקצועי ועסקי אך בעיקר פן ערכי ועמוק.

בסטודיו "חגית סגל עיצוב ומיתוג גרפי" אנו שמים דגש רב על היכרות מעמיקה עם העסק שלכם, תוך פיתוח קשר אישי ופורה למען יצירת מיתוג ייחודי, מקורי ומוביל!

המיתוג כאריזת הקמפיין

למיתוג יש ערך חשוב נוסף בחבילת העיצוב של העסק שלכם או של קמפיין בתחומו. שירותי העיצוב המוצעים בסטודיו "חגית סגל עיצוב ומיתוג גרפי" כוללים גם עיצוב מוצרי דפוס, כמו כרטיסי ביקור ופליירים וגם עיצוב למדיה דיגיטלית, הכולל עיצוב אתרי אינטרנט ועיצוב פרופילים ברשתות חברתיות. לכל אחד ממרכיבים אלו יש מאפיינים ייחודיים משלו ולכן עיצוב של אתר אינטרנט יהיה שונה מעיצוב של כרטיס ביקור, אך המיתוג יוביל את האחידות הדרושה ליצירת קמפיין בעל משמעות, כוח וערך מוסף.

לשאלות נוספות בנושא מיתוג צרו קשר עם סטודיו חגית סגל 054-9149355.


הרשמו חינם לקבלת עדכונים

פוסטים אחרונים

+1-650-772-9076

  • White LinkedIn Icon
  • facebook