10 טיפים לשיפור הנוכחות של המותג שלכם ברשת

ניהול המותג שלכם ברשתות החברתיות הוא משימה שדורשת זמן והתמדה. המטרה של ניהול מותג ברשת היא להגיע לכמה שיותר אנשים באופן שיציג את המותג שלכם בצורה טובה ביותר. להלן 10 טיפים שיעזרו לכם לשפר את הנוכחות של המותג שלכם ברשת באופן שיגרום לאנשים להתחבר ולהתעניין במותג.

 1. עודדו דיונים ומעורבות של הגולשים בפרסום החומרים הממותגים שלכם - לאחר שתצרו חומרים ממותגים ותפיצו אותם ברשת, הזמינו את הקהל הרחב להיות חלק מהמותג שלכם ע"י כך יוכלו להביע את דעתם, לכתוב דוגמאות וסיפורים אישיים על עצמם, להביע דעתם על חומרים מסויימים ועוד. דרך פעולה זו תביא למעובות אמיתי והיכרות מעמיקה של הגולשים עם המותג שלכם והם ירגישו שהם חלק ממנו.

 2. היו בקשר ישיר עם האנשים המעורבים ברשת עם המותג שלכם - כאשר אנשים מתייחסים למותג שלכם ברשת באחת מהדרכים שציינתי למעלה, הם מצפים שתתיחסו לדבריהם. גילאנשי אופן איש, ציינו ת שמם פסטים במקומת הרלוטיים, והראו להם שאתם מכבדים או את הבד שהם מביעם עניין ועורב מתג שלכם.

 3. שימוש באמצעים ויזואליים - אפשרו לאנשים להיחשף אל "מאחורי הקלעים" של המותג שלכם. פרסמו תמונות של סביבת העבודה, אירועים, מפגשים מקצועיים, פעילויות וכל אמצעי אחר שיגרום להם להכיר אתכם יותר לעומק.

 4. שקיפות - לאחר שתגדירו לעצכם את הערכים והזהות של המותג שלכם, חשוב להעביר את המסרים של המותג בצורה ברורה לכלל הגולשים ברשת. היו עקביים וכנים עם המסרים שלכם וכך תאפשרו לאנשים להכיר את המותג שלכם ולא רק לשמוע עליו.

 5. כתבו בלוג - כתבו בבלוג חומרים המאפשרים לאנשים להכיר את המותג שלכם טוב יותר. הקפידו לעדכן את הגולשים בחדשות ועדכונים לגבי המתרחש בעסק, כתבו מאמרים מקצועיים, סיפורי הצלחה ועוד. בדרך זו הגולשים יוכלו להכיר אתכם מעבר לצפייה בתיק עבודות או בחנות מוצרים.

 6. היו פעילים בחווייה האינטרנטית - מעבר לפרסום סטטוסים בעמוד העסקי ו/או האישי שלכם חשוב להצטרף לקבוצות בתחומי עניין חופפים ונושקים לעיסוק של המותג שלכם. הביעו דעתכם בדיונים, סייעו לקולגות בשאלות מקצועיות, שתפו אחרים במידע חשוב שיכול לסייע להם והיו זמינים לתקשורת עם החברים ברשת.

 7. מותג בעל זהות יציבה - הנוכחות שלכם ברשת תהיה אפקטיבית רק במידה והזהות של המותג שלכם תהיה ברורה, עקבית ואמיתית שתפורסם שוב ושוב בדרכים מגוונות. עיצוב החומרים הגרפיים שלכם צריך להלום את המסרים הערכיים והאסטרטגיה השיווקית של המותג. חשיפה עקבית וממושכת תקבע את המותג שלכם בתודעת הגולשים.

 8. מקדו את הפעילות ברשת ביחסים ולא במכירות - נכון שהמותג שלכם נוצר בכדי למכור שירות או מוצרים כלשהם. אך חשוב שהתקשורת השוטפת עם הגולשים לא תתמקד בנסיונות מכירה, אלא בחיזוק הקשר והחיבור אל המותג והערכים שהוא מייצג.. אנשים ירכשו מוצרים ו/או שירותים מספקים שנותנים להם תחושת ביטחון, אמינות ואחריות, ואת אלה ניתן להשיג דרך מערכת יחסים מתמשכת.

 9. מגע אישי - בעולם שבו קל מאוד להפיץ לאלפי אנשים בלחיצת כפתור, ישנו ערך שלא יסולא בפז בפיתוח קשר אישי עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים, קולגות, ספקים ועוד. הראו לסובבים אתכם שהם לא רק עוד שם ברשימת הפצה, אלא בעלי ערך ייחודי עבורכם. ניתן לעשות זאת ע"י שליחת מסרים יחודיים ואישיים ע"פ היכרותכם את הנפשות הפועלות, הענקת מתנות קטנות מידי פעם ובכל, פשוט לזכור את האדם שנמצא מולכם מעבר לפן המקצועי. איכפיות אמיתית לא תיעלם מעיני הסובבים אתכם.

 10. פרסמו חומרים איכותיים - מעבר לכמות המידע שאתם חולקים עם אנשים ברשת, חשוב להקפיד על תוכן איכותי גם ברמת הטקסטים וגם ברמת העיצוב. אם אין לכם רעיון לטקסט משמעותי בכל יום - תמיד תוכלו למצוא ציטוטים מעוררי השראה, בדיחות שיעלו חיוך על פני הגולשים, שיתוף סטטוסים מוצלחים של אנשים אחרים ועוד.

מקור: http://justcreative.com/2013/06/05/social-media-personal-branding-tips/


הרשמו חינם לקבלת עדכונים

פוסטים אחרונים

+1-650-772-9076

 • White LinkedIn Icon
 • facebook